StarNet Telecom

StarNet Telecom

O firmie

StarNet Telecom Sp. z o.o. działa w branży telekomunikacyjnej od 2001 roku, świadcząc nowoczesne usługi telekomunikacyjne w kilkuset nieruchomościach biurowych i handlowych na terenie całej Polski. Jako właściciel i projektant jednej z największych sieci światłowodowych w Warszawie, spółka oferuje różnorodne, kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dla klientów biznesowych, zarówno w zakresie świadczenia usług, jak i budowy a następnie zarządzania infrastrukturą teletechniczną.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze nieruchomości, indywidualnemu podejściu do każdego klienta i zespołowi ekspertów dbających o najwyższy poziom świadczonych usług, StarNet Telecom zalicza się do grona liderów polskiego rynku telekomunikacyjnego w zakresie kompleksowej obsługi obiektów komercyjnych i handlowych.

Outsourcing

Zarówno do współpracy z najemcami, jak i zewnętrznymi operatorami telekomunikacyjnymi dedykowany jest jeden podmiot- StarNet Telecom , którego głównym celem jest specjalistyczne i ekonomiczne zarządzanie infrastrukturą obiektu oraz zasobami telekomunikacyjnymi udostępnianymi najemcom danej nieruchomości.

Zarządzanie

StarNet Telecom traktuje indywidualnie każdego Klienta / Najemcę i z każdym prowadzi odrębne rozmowy w ramach jego potrzeb co finalnie sprowadza się do dopasowania odpowiedniego modelu współpracy. Dodatkowo każdy Klient StarNet Telecom otrzymuje dedykowanego opiekuna handlowego, który może pomóc w każdej sytuacji, ponadto otrzymuje dostęp do Biura Obsługi Klienta, które w systemie 24h/7 jest do dyspozycji Najemców obiektu.

Telekomunikacja

StarNet Telecom pomaga w osiągnięciu sukcesu rynkowego poprzez dostarczenie kompleksowych usług telekomunikacyjnych wspomagających efektywne prowadzenie biznesu.

Obsługa Nieruchomości

Obecnie StarNet Telecom obsługuje kilkaset obiektów biurowych i handlowych na terenie całego kraju. Partnerów i zainteresowanych współpracą w dalszym ciągu przybywa.

Nowoczesne rozwiązania

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania, co przekłada sie na wysoką jakość usług i niską awaryjność.

Zadzwoń

- porozmawiamy

+48 22 656 21 21

Napisz do nas

- odpiszemy

Zobacz więcej

-

Nasze marki